Trochę o nas. Kim jesteśmy?

Pomagamy kobietom wybierać tylko wygodną i piękną bieliznę.

Jesteśmy kobiecym zespołem, który od ponad 10 lat pomaga kobietom w doborze bielizny.
Dopasowana to jeden z pierwszych salonów bielizny na polskim rynku oferujący usługę brafittingu usługę, która zmienia podejście do doboru biustonosza.

Brafitting to nie tylko czynność pomiarów, którą wykonuje ekspedientka w sklepie z bielizną – brafitting to misja, a brafitterka to zawód, który zobowiązuje do obsługi na najwyższym poziomie.

Naszą misją jest tworzenie miejsca z duszą, słuchamy, doradzamy, służymy pomocą w doborze właściwej bielizny na każdym etapie życia.

Każda kobieta to indywidualność i wyzwanie. Pamiętaj, że w naszych przymierzalniach nie oceniamy Twojego ciała, po prostu chcemy pomóc Ci rozwiązać Twój bieliźniany problem.

Dopasowana 2022 (47)
Dopasowana 2022 (41)
Dopasowana 2022 (57)

Skorzystaj z naszej pomocy! Dzięki niej:

ikona7

będziesz zadowolona z dobrze
dopasowanej bielizny

ikona8

będziesz krok dalej
do akceptacji siebie

ikona9

zachwycisz swojego partnera

Wizyta w Salonie Bielizny Dopasowana

Dopasowana 2022 (3)

 

Zapraszamy do Salonu Dopasowanej, aby poznać nasze wspaniałe brafitterki i dowiedzieć się - na własnej skórze jak wygodna i piękna może być bielizna. Poznajmy się osobiście!

 

Dbamy, aby każda z Pań znalazła coś wyjątkowego dla siebie! Dopasowanie odpowiedniego biustonosza to nie tylko komfort, ale i zdrowie, dobre samopoczucie oraz lepsza samoocena.
Kto zatroszczy się o to lepiej niż doświadczona i profesjonalna brafitterka, która otwarcie wsłucha się w Twoje potrzeby.

W naszym salonie zmierzysz i wybierzesz najbardziej odpowiedni dla Ciebie i Twojego indywidualnego gustu biustonosz oraz figi do kompletu.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty znanych marek, takich jak: Agio, Alles, Corin, Curvy Kate, Ewa Michalak, Samanta, Pour Moi, Panache, Elomi, Fantasie, Anita i wiele innych.

Opinie naszych klientek