Cześć!

Witam Cię serdecznie w naszym Dopasowanym świecie!

Pozwól, że oprowadzę Cię po naszej ciałopozytywnej krainie bielizny! Znajdziesz tu nie tylko szeroko pojęte tematy stanikowe, ale przede wszystkim kobiece, życiowe spojrzenie na świat.

Będzie szczypta humoru, ogrom wiedzy i przede wszystkim duża dawka magii, bo dobrze dobrana bielizna, naprawdę może zdziałać cuda!

Na imię mi Patrycja i jako brafitterka, opiekuję się biustami w pełnej gamie rozmiarowej. Staram się rozbudzić w każdej klientce pokłady samoakceptacji, bo dopiero podobając się sobie, będzie mogła w pełni cieszyć się z udanych zakupów.

Jeśli jesteś już naszą klientką, na pewno podczas wizyty w Salonie miałaś okazję poznać Monikę, energiczną założycielkę Dopasowanej, która od przeszło jedenastu lat spełnia się w swoim fachu, sprawując pieczę nad rzeszą zadowolonych klientek.

Dopasowana to nie tylko sklep z bielizną, to przede wszystkim miejsce, gdzie kobiety mogą odnaleźć swoją zagubioną pewność siebie. Razem z Moniką dokładamy wszelkich starań, by nasze klientki wychodziły z Salonu nie tylko z dobrze dopasowaną bielizną, ale także z uśmiechem spowodowanym na nowo odkrytą kobiecością.

Blog, na który zawitałaś powstał z myślą o kobietach, które w pędzie dnia codziennego, zapominają o tym, jak ważnym elementem jest docenianie samej siebie.

Pozwól, że Dopasowana pomoże Ci w regularnym celebrowaniu tych intymnych, kobiecych chwil. Dzięki pięknej bieliźnie, ale przede wszystkim, dzięki dobrym słowom!

Komentarzy: 3

 1. Pozytywna_mamuska30 31 marca 2020 o 19:20

  Witam bardzo fajnie przekazana onformacja .. ja czasami tak mam , że nic mi nie pasuje .. ale bede tutaj częściej zaglądać aby poszerzać wiedzę w tym temacie … 😃 Pozdrawiam Justyna

  • Monika 31 marca 2020 o 23:47

   Dziękujemy i zapraszamy częściej 🙂

 2. Olgunia 1 kwietnia 2020 o 11:24

  Dziewczyny, jesteście BOSKIE! A to, co robicie, sprawia, że świat jest piękniejszy <3 Wasza wierna fanka i brafitterka po fachu ;*

Pozostaw komentarz