Wyświetlanie jednego wyniku

db 9174 6

Usztywniany biustonosz bez fiszbin DB 9174 Agio

Biustonosze bez fiszbin

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują staniki bez fiszbin. Kobiety cenią je za wygodę i naturalność. Staniki bez fiszbin stanowią ciekawą alternatywę dla tych z fiszbinami i mogą być z powodzeniem stosowane do każdej stylizacji – na co dzień, do pracy, na wieczór czy na wycieczkę. Czym różnią się biustonosze bez fiszbin od tych z fiszbinami i którym kobietom są one szczególnie polecane?

Biustonosz bez fiszbin – czyli jaki?

Fiszbiny to druciki, które w klasycznych modelach staników odpowiadają za podtrzymanie biustu i wymodelowanie miseczki. Mają one bardzo ciekawą historię – nazwa pochodzi od struktur kostnych obecnych w jamie gębowej wielorybów, bardzo podobnych kształtem do drucików stosowanych w damskiej bieliźnie – gorsetach, a później stanikach. Początkowo do produkcji fiszbin używano twardego metalu, który mógł powodować otarcia i podrażnienia. Obecnie takie biustonosze nie mają już racji bytu – metal został zastąpiony znacznie delikatniejszym ale równie trwałym plastikiem.

Mimo to nadal wiele kobiet preferuje staniki bez drutów. To właśnie z myślą o nich producenci wypuszczają serie biustonoszy bez fiszbin. Za podtrzymanie piersi odpowiada wówczas nie drucik, ale wzmocniona konstrukcja i odpowiednie szycie. Należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru stanika bez fiszbin – aby był on wygodny, ale też by stanowił właściwe oparcie dla biustu.

Kto powinien nosić stanik bez fiszbin?

Stanik bez fiszbin może wybrać każda kobieta – zarówno ta z niewielkimi, jak i ta z większymi piersiami. Istnieje kilka grup, dla których biustonosze bez fiszbin są szczególnie rekomendowane.

Biustonosz do karmienia bez fiszbin jest nie tylko wygodny, ale także bezpieczny dla mamy – nie powoduje żadnego dodatkowego ucisku na piersi, które w tym szczególnym okresie wymagają wyjątkowej troski.

Brak wzmocnienie w postaci drucika jest również polecany Amazonkom, czyli kobietom po mastektomii, jak również paniom w trakcie leczenia, które nie mają przeciwwskazań dla noszenia bielizny, ale jednocześnie muszą bardzo troskliwie dbać o swoje ciało, dochodzące do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Dodatkowo stanik bez fiszbin polecany jest jako pierwszy wybór dla nastolatki – pozwala na prawidłowy rozwój rosnących dopiero piersi, które mają wówczas więcej swobody i mogą się naturalnie formować.

Jakie są zalety biustonoszy bez fiszbin?

Z uwagi na nowoczesny sposób produkcji, staniki bez fiszbin są obecnie równie solidne, jak biustonosze z fiszbinami. Stanowią dobre oparcie tak dla małych, jak i dla dużych piersi. Jeśli zatem chodzi o biustonosz bez fiszbin, duże rozmiary biustu nie będą żadnym problemem – większe piersi również są odpowiednio dobrze formowane i przytrzymywane.

Mamy możliwość wyboru bardzo wielu modeli i typów – podobnie, jak w przypadku staników z drutami. W naszym salonie kupisz biustonosz bez fiszbin usztywniany, biustonosz push up bez fiszbin oraz biustonosz bez fiszbin koronkowy.

Szczególnie delikatny, polecany zwłaszcza dla bardzo wrażliwych piersi, jest biustonosz bezszwowy bez fiszbin, jeszcze naturalniejszy i bardziej neutralny dla ciała. W przypadku dużych rozmiarów piersi, warto wybrać biustonosz odciążający bez fiszbin, charakteryzujący się lepszym wzmocnieniem pod biustem i szerokimi ramiączkami. Część kobiet ucieszy możliwość wyboru opcji optycznie zmniejszającej piersi, jaką jest biustonosz minimizer bez fiszbin. Ciekawą opcją na wspólny romantyczny wieczór jest także biustonosz zapinany z przodu bez fiszbin.

Biustonosze bez fiszbin dostępne są w najróżniejszych modelach i kolorach, w dowolnym wykończeniu – od prostych biustonoszy bawełnianych, po ozdobne koronkowe, z dodatkowymi aplikacjami, dżetami czy paskami.

Chcesz wybrać idealny biustonosz bez fiszbin dla siebie? Dobrze trafiłaś. W naszym salonie Dopasowana doradzimy ci, który model zapewni zarówno piękny wygląd piersi, jak i wygodę oraz komfort noszenia Umów się na konsultację z brafitterką do naszego salonu i poczuj, ile pewności siebie dodaje odpowiednio dobrana bielizna.